NMU kunngjør kandidater | Nyheter, sport, jobber

MARQUETTE – Northern Michigan University kunngjør sine kandidater.

Følgende studenter fra dette området oppfylte gradskravene i desember 2020:

Sertifikat

Chassell – Matthew Juntunen, CER-Applied Workplace Leadership

Escanaba – Kashmir LaMarch, CER Applied Workplace Leadership

Gladstone-Logan Krizan, CER-Computer Numeric Control Tech; Heather Lewis, CER-Applied Workplace Leadership

Hancock – Gage Hawthorne, CER-oppvarming / klimaanlegg / kjøling

Ishpeming – Thomas LaFave, CER-Automotive Maintenance; Connor Traver, CER-Welding

Marquette – Alex Oysti, CER-Welding; Shannon Wirtanen, Ledelse på arbeidsplassen med CER-Applied; Graeme Zahn, CER-Welding

Negaunee – Aaron Henion, CER-Welding; Randy Tossava, CER-Welding

Associate degree

Calumet – Levi Anttila, AAS-Industrial Maintenance, med stor ære; Faith Schwandt, AAA-kunst og design

Carney – Sarah Jackson, AS-generelle studier, æret

Mester: Ethan Ouellette, AB-General Business

Dollar Bay – Chelsea Williams, AAS kirurgisk teknologi

Escanaba – Hunter Bradford, AAS-elektrisk teknologi

Gladstone – Justin Van Drese, AAS-rettshåndhevelse

Gould City – Dalton Zdebski, AAS-lovhåndhevelse

Gwinn – Luke Aho, AS-generelle studier; Zachary Carlson, AAS-Industrial Maintenance, med høy ære; Savannah Dachs, AS-generelle studier; Paige Locknane, AS-generelle studier, med høy ære

Hancock – Shaina Wuori, AB-generell virksomhet

Ironwood – Kathleen Mieloszyk, AAS-klinisk laboratorieteknologi, med høy ære

Ishpeming – Jacob Adriano, AB-generell virksomhet; Makayla Junak, AAS-kirurgisk teknologi; Thomas LaFave, AAS-bygningsteknologi; Mariel Morton, AAS-generelle universitetsstudier; Elizabeth Nault, AS-generelle studier; Derek Slone, AAS Surgical Technology, med ære

Marquette – Jessica Anderson, AS-generelle studier; Auston Christunas, AS-generelle studier; Michaline Dutkiewicz, AA-generelle studier; Sheena Everson, AB-generell virksomhet; Matthew Goss, AAS-bygningsteknologi; Miiya Hendrickson, AA-generelle studier; Nathan King, AAS-lovhåndhevelse; Corey Leadman, AAS Construction Technology; Bailee Lyewski-Conger, AS-strafferet, med æresbevissthet; Gwendolyn Mollica, AAS-generelle universitetsstudier, utmerkelser; Hannah Randall, AAS kirurgisk teknologi; Tiffany Spangler, AAS-klinisk laboratorieteknologi, med æren; Kiah Staley, AAS kirurgisk teknologi; Jerad Tredeau, AB-Info Assurance / Cyber ​​Defense

Negaunee – Traci Dietz, AAS-advokatfullmektig, med ære; Daniel Gooseberry, AAS-Industrial Maintenance; Caitlyn Hendrickson, AB-General Business, med æresbevissthet; Aaron Henion, AAS-industrielt vedlikehold; Michael Vallin, AS-generelle studier

Videregående karakter

Baraga – Kerstyn Clisch, BS-matematikk / grunnskoleutdanning, Cum Laude

Bark River – Josie Bower, BS-advokatfullmektig, Summa Cum Laude; Marcus Krachinski, Bachelor of Finance and Risk Management, Cum Laude; Ezekiel Oswald, BS-Biology, Magna Cum Laude

READ  EESL, Energy News, ET EnergyWorld

Caspian – Haley Anderson, BSN-sykepleie, Cum Laude

Cedarville – Elissa Griffin, BS-Finance & Risk Management

Chassell – Matthew Juntunen, BSN-sykepleie, Summa Cum Laude; Alexander LeMay, BS-Clinical Laboratory Sciences

Jul – Kayleigh St Martin, BS-regnskap (4 + 1), Magna Cum Laude

Crystal Falls – Elizabeth Shamion, Bachelor of Finance and Risk Management; Lauren Willman, BS-Fish and Wildlife Management

Curtis – Morgan Gelinas, BSN-sykepleie, Cum Laude

Dollar Bay – Chelsea Williams, BS-Clinical Health Sciences

Engadine – Bryanna Buss, BS-Clinical Health Sciences

Escanaba – Kelly Coyne, BSN-sykepleie, Summa Cum Laude; Dylan Gauthier, markedsføringskandidat; Brandi Harris, BS-matematikk / grunnskoleutdanning, Cum Laude; Courtney Johnson, BSN-sykepleie, Cum Laude; Jeremy Kadish, Bachelor of Management; Whitney Kuehl, BSN-sykepleie, Magna Cum Laude; Kashmir LaMarch, BSN-sykepleie, Summa Cum Laude; Tyler Skufca, BA i regnskap (4 + 1), Magna Cum Laude; Beth Spaulding, BSN-sykepleie, Cum Laude

Ewen – Landon Maki, Bachelor of Elementary Education, Summa Cum Laude

Gladstone – Lilly Capodilupo, BA i psykologi, Magna Cum Laude; Hannah Flynn, BA i PR, Cum Laude; Kelcey Geyer, BSN-sykepleie; Sabrina Helwig-Hoffman, BS-skriving; Timothy Ketchum, BS-økonomi; Heather Lewis, BSN-sykepleie, Summa Cum Laude; Jennifer Norkooli-Starnes, BSN-sykepleie, Magna Cum Laude; Jody Peters, Bachelor of Finance and Risk Management; Kyle Pouliot, BS-Management

Gulliver – Alec Frenette, BS-Strafferet; Jake Smith, BA

Gwinn – Patricia Ferraro, BSN-sykepleie, Magna Cum Laude; Samuel Jantzen, Bachelor of Computer Science, Magna Cum Laude; Amanda Mannisto, BS-regnskap; Michelle Misterly, Bachelor i klinisk laboratorievitenskap; Kim Hardy Santiago, BS-biologi, Summa Cum Laude; Colten Stevens, BSW-sosialt arbeid; Anjelica Thorne, BSW-sosialt arbeid; Jonathan Waltz, BS-miljøstudier og bærekraft, Cum Laude

Hancock – Abigail Peterson, BSN-sykepleie, Magna Cum Laude

Iron Mountain – Sophia Berutti, BS-biologi; Ann Cevigney, markedsføringskandidat; Kyle Johnson, BS-Integrated Sci / Elementry Ed, Cum Laude; Ward Lindeman, BS i statsvitenskap; Cody Moon, BA i markedsføring

Iron River – Erin Angeli, BS-Integrated Sci / Elementry Ed, Magna Cum Laude; Victoria Harris-Hoogenboom, BA i engelsk / videregående opplæring; Rachel Malmquist, BSN-sykepleie; Elizabeth Pellizzer, BSN-sykepleie; Ally Polich, markedsføringskandidat; Jake Polich, BS-Construction Management

READ  Rekorden for alkoholsalg i Norge ble slått i 2020

Ishpeming – Ashley Bertucci, BS-regnskap; Adam Cook, BA i regnskap (4 + 1), Magna Cum Laude; Lindsay Corkin, BS-engelsk, Cum Laude; Sara Delongchamp, BS-Geomatics, Cum Laude; Olivia Derocha, utdannet statsvitenskap; Sinead Korvela, BS-matematikk; Kassandra Kytola, BA i emosjonell svekkelse / videregående opplæring, Cum Laude; Rachael Loman, Bachelor of Sports Science, Cum Laude; Matthew Malone, Bachelor of Sports Science, Summa Cum Laude; Eliza Manninen, BS-regnskap (4 + 1), Magna Cum Laude; Cydnee McIntyre, BA i psykologi, Cum Laude; Danielle Perreault, BSN-sykepleie, Cum Laude; Melissa Piscopo, BS-matematikk; Jordan Rubick-Jessie, BS-sosiologi; Patricia Smith, BS-Finance & Risk Management

Laurium-Timothy Porter, BS-Integrert Sci / Elementry Ed; Logan Storm, BS-Sports Science

Manistique – Machaela Hinkson, BSN-sykepleie, Cum Laude; Allie Nagy, BSN-sykepleie, Summa Cum Laude; Laura Petree, BSN-sykepleie; Rachel Smith, Bachelor of Clinical Laboratory Science; Emily Weber, BA i språkkunst / grunnskoleutdanning

Marquette – Aiyana Aldred, BFA-Art and Design; Beth Ansari, BA i indianerstudier, Cum Laude; Madeline Arquette, BFA-Art and Design, Cum Laude; Traci Belair, BSN-sykepleie; Larry Burnette, BSN-sykepleie; Timothy Byczek, BS-biologi; Alyssa Claycomb, markedsføringskandidat; Grant Daignault, BS-PR; Noelle Del Preto, utdannet psykolog; Cheylene Dollar, BS-kriminell rettferdighet; Gianna Ferraro, Bachelor i kommunikasjonsvitenskap, Cum Laude; Mackenzie Fogo, BS-regnskap; Jacob Fooy, BS-Leadership / Outdoor Recreation Administration, Magna Cum Laude; Hillery Fraley, BSN-sykepleie; Alec Fruin, BA-markedsføring, Cum Laude; Kathryn Godfrey, BSN-sykepleie; Joshua Gunville, BS-informatikk, Magna Cum Laude; Megan Gustafson, BSN-sykepleie; Jesse Hanford, BS-kriminell rettferdighet; Gaelin Hirabayashi, Bachelor of Sports Science, Cum Laude; Cameron Iverson, BS-skriving; Kristian Jackson, BS i statsvitenskap; Marlana Klein, BA i språkkunst / grunnskoleutdanning, Cum Laude; Noah Kupper, BA-fransk, Magna Cum Laude; Elizabeth Lektzian, BS-biologi;

Christopher McGeorge, BS-biokjemi; Madison Mechling, BSN-sykepleie, Cum Laude; Samuel Miess, BS-Biology, Summa Cum Laude; Jacob Moore, BS-regnskap (4 + 1), Summa Cum Laude; Anna Morrison, BS-musikk; Mariah Moton, BS-kriminell rettferdighet; Adeline Niemi, BA i språkkunst / grunnskole; Olivia O’Connell, BS-Integrated Sci / Elementry Ed; Jacob Ogea, Bachelor of Social Sciences / Secondary Education, Cum Laude; Angelica Ornelas, BS-kriminell rettferdighet; Caden Paquette, BS-Finance & Risk Management; Giovanni Pedrotti, utdannet biologi; Morgan Peterson, BA i atferdsanalyse / psykologi, Summa Cum Laude; Nicholas Plants, BS-Biology; Caden Reed, BS-biologi; Caleb Riedel, BS-multimedia produksjon, Cum Laude; Dylan Robinia, BA i regnskap (4 + 1), Magna Cum Laude; Bethany Rudness, BS-biologi; Olivia Ruuska, markedsføringskandidat; Zachary Schneider, BFA-Art and Design, Cum Laude; Parker Smith, Bachelor of Sports Science; Tayler Smith, BS-Integrated Sci / Elementry Ed; Samantha Spagnuolo, BS-Management; Mason Spear, BS-Psykologi; Cora Stahl, BS-Biology, Cum Laude; Megan Stasevich, BSN-sykepleie, Magna Cum Laude; Derek Tessier, BA i psykologi, Magna Cum Laude; Kelsie Thomma, BA i emosjonell nedsettelse / videregående opplæring, Magna Cum Laude; Matthew Wheat, Bachelor of Sports Science, Cum Laude; Jesse Wiederhold, BS-skriving; Shannon Wirtanen, BSN-sykepleie, Cum Laude; Alex Wyble, Bachelor of Sports Science, Cum Laude; Jay Young, BS-Info Assurance / Cyber ​​Defense

READ  Esta épica nube espacial está resumiendo muy bien nuestra despedida de 2020

Munising – Karl Olson, BS-Management, Cum Laude; Jacob Winkler, BS-idrettsvitenskap

Negaunee – Jennie Carlson, Bachelor of Arts in Language Arts / Elementary Education, Cum Laude; Mallory Erva, BS-Integrated Sci / Elementry Ed, Cum Laude; Holly Glover, BA i kommunikasjonsvitenskap, Cum Laude; Carley Leanes, BS-ledelse i den anvendte arbeidsplassen; Travis Lindberg, BS-informasjonssystemer; Ryan Tincknell, BS-samfunnsfag / videregående opplæring

Norge: Christopher Chellew, BS-matematikk; Holli Lambert, BSW-sosialt arbeid; Sergio Lozoya, utdannet statsvitenskap; Barbara Slagle, BSN-sykepleie, Cum Laude

Ontonagon – Dylan Steiner, BS-medisinplantekjemi

Republic – Molly Gransinger, BS-Management of Health & Fitness

mastergrad

Crystal Falls – Joan Zyhowski, MAE-utdannelsesinstruksjon

Eben Junction – Sally Osentoski, MPA-offentlig administrasjon

Gladstone – Anissa Johnson, MA-engelsk

Gwinn – Lisa Brunk, MAE-utdanningsadministrasjon / tilsyn

Hancock – Maria Schwaderer, MAE-Learning Disabilities

Little Lake – Jaime Vanenkevort, MAE Reading Specialist (BR)

Marquette – Hayley Gilbertson, Master of Science in Psychology; Nathan Morgan, MAE-utdannelsesinstruksjon; Molly Smith, MAE Reading Specialist (BR); Bradley Symons, MAE-utdannelsesadministrasjon / tilsyn; Jeffrey Wuorinen, MAE-administrator / pedagogisk tilsyn

Negaunee – Stephanie LeClaire, MAE-Reading (BT)

Dagens siste nyheter og mer i innboksen din

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg. Påkravde felt er merka *